The Cappa

Evinizin sıcaklığındaki tatilin adı…
Hakkımızda

Cabana Boutique Hotel & Cafe zamanın adeta durduğunun hissedildiği küçük sahil kasabası olan Güllük’te şehir oteli konseptinde tasarlanmış 6 double 1 suit , oda- kahvaltı konseptinde oluşturulmuş, cafe&bistro ve barı ile siz değerli misafirlerine ister iş ister tatil planlarınız için dört mevsim hizmet vermek amacıyla kapılarını açmıştır.

Tatil için kendinize ayırdığınız zamanı yeşil ve mavinin buluştuğu, sakinlik ve huzurun tadını çıkarabileceğiniz bir adreste yaşamak isterseniz Güllük’te yeni bir eviniz var artık.

Keyfin ve huzurun detaylarda saklandığı, bohem esintilerle dekore edildiği butik otel ve cafe&bistromuzda aile sıcaklığında kendinize ayırdığınız zamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sahile, plaja, balıkçı limanına uzun yürüyüşler yaparak gün batımında turuncunun her tonuna şahit olabilir, tatil albümünüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Sakinliğin yanı sıra dünyaca tanınan turizm noktalarından biri olan Bodrum’a da gidelim derseniz 30 dakika içinde kendinizi kalabalığın, canlılığın, müzik ve dansın içinde de bulabilirsiniz.

Cabana Boutique Hotel & Cafe olarak ister seyahat ister tatil amacıyla da olsa bizlerle geçirdiğiniz süreyi güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle unutulmaz kılmayı hedefliyoruz.